Супервулкан в Єллостоунському національному парку щодня лякає вчених виверженням, яке може обернутися просто катастрофою для планети.
Знаменитий супергигант викликав в черговий раз побоювання в вчених виверженням кальдери. Останні поштовхи біля поверхні землі неабияк спантеличили вчених. Це наштовхує на думку, що ось-ось із кратера може политися розпечена лава.
Перший випадок землетрусу в 1,6 бала стався п'ять днів тому і супроводжувався тремтінням землі. Через дві доби був зафіксований новий поштовх магнітудою 1,6 бала. У загальній сумі фахівці зареєстрували одинадцять таких коливань.
Люди, які проживають недалеко від вулкана, повідомляють про свої переживання в Інтернеті, дані події їх нервують. Наукові співробітники університету Юта помічають, що сейсмічні рої поширені в Йеллоустоун, але немає жодних ознак, що місце, де знаходиться вулкан, пов'язане з магмою, яка рухається через невелику кору.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Дивіться, чим небезпечні супервулкани
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", знаменитий фотограф Аксель Сігурдарсон показав неймовірні кадри з жерла вулканів, які вражають та лякають водночас.