Уряд Японії розраховує взяти участь в міжнародній програмі з будівництва модульної середовища проживання Deep Space Gateway (DSG) на навколомісячній орбіті.
Ця країна сподівається почати відправку своїх космонавтів на Місяць вже у другій половині 2020-х років. За інформацією видань, японська влада планують не тільки отримати можливість брати участь в місіях польотів на Місяць, але і підвищити конкурентоспроможність країни в космічній галузі.


Незабаром Місяць очікує колонізація. Інформацією про це поділилися науковці-дослідники з США. Так, за словами космічних фахівців, вже в поточному сторіччі вони зможуть влаштувати ефективну колонізацію Місяця з тієї причини, що раніше людство робило спроби відвідування Місячної поверхні і шанси її колонізувати, на думку вчених, досить високі.
Також дослідники зафіксували на місячній поверхні воду, а також безліч титанових, магнієвих і алюмінієвих покладів. Також були помічені й інші корисні в промисловості ресурси. Саме це і може полегшити колонізацію супутника. Цілком можливо, космічні агентства дають перевагу колонізації Місяця, а не Марса, глянувши на ці факти.
100 доларів можуть завдати проблем при обміні: які купюри важко збути
Травневі доплати: пенсіонерам додадуть 750 гривень, але пощастить небагатьом
Колишні повертаються: 4 знаки зодіаку, яким незабаром нагадає про себе минуле
Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи зафіксували сигнали з космосу.