Міжнародна група вчених з Каліфорнійського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що набір зайвих кілограмів залежить не тільки від харчування або кількості фізичних навантажень. Виявилося, що побачити плюс на вагах "допомагає" всього одна шкідлива емоція, і називається вона тривожність.
Коли людина знаходиться у стресовому стані, то відразу потрапляє в так звану групу ризику. Особливо це стосується жінок у віці від 30. Детальніше вчені писали про це в статті періодичного видання університету.
Жирові відкладення в області живота у людини з'являються, в основному, через безперестанний розвиток тривожних розладів. Фахівці з Товариства менопаузи Сполучених Штатів провели дослідження, згідно з яким вдалося дізнатися, що понад 60 відсотків респондентів з числа представниць прекрасної статі в середньому віці хоча б один раз скаржилися на постійне відчуття тривоги.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Дослідники впевнені, що це пояснюється зниженням у людини рівня гормону естрогену, який захищає нервові клітини від ушкоджень. "Зміни гормонів, які відіграють важливу роль у функціонуванні мозку, можуть бути пов'язані з розвитком як занепокоєння, так і освіти зайвої ваги, а також впливати на розподіл жиру", - підкреслили фахівці. Раніше вчені також змогли встановити вельми цікавий факт: статистичні дані говорять про те, що люди можуть бути схильні до ожиріння не тільки гормонально і біологічно, а й з-за року, в який вони народилися.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вчені змогли сфотографувати, що відбувається в головному мозку, коли людина відчуває закоханість. Ми також писали про те, що сексологи розповіли про головні міфи та казки про лібідо, в які навіть через десятки років люди вперто продовжують вірити. Варто почати з того, що лібідо і бажання сексу - це не завжди одне і те ж. Експерти також розповіли, що таке "нормальне" лібідо і що робити, якщо у вас і вашого партнера в цій справі показники дуже різняться.