Ізраїльські вчені зрозуміли, яким чином настрій людини впливає на її почерк. Важливу інформацію можна використовувати для того, щоб встановити, чи страждає людина емоційними перепадами.
Важливе відкриття було зроблено професором Сарою Розенблюм. Вона займається аналізом почерку і пов'язаних з ним хвороб вже протягом довгих років. Вона навчилася знаходити ознаки хвороби Паркінсона, а також визначати, чи говорить людина правду, саме за почерком. Нові дослідження проводили на більш ніж шістдесяти учасниках, які були розподілені за трьома цільовими групами.
У кожній з них учені постаралися створити певний настрій - позитивний, негативний і нейтральний. Слідом за цим випробовуваних попросили написати параграф тексту на івриті, задіявши комп'ютерну систему, яка відстежує навіть мінімальні зміни в почерку людини.
"Дослідження допомогло встановити відмінності між трьома групами по різноманітним параметрам почерку. Приміром, учасники з негативним настроєм демонстрували більш високу швидкість письма і меншу ширину букв, якщо порівнювати з тими, хто перебував в позитивному або нейтральному настрої", - вчені описують свій експеримент.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що впливає на інтелект дітей.