Група археологів вивчила останки, які виявили влітку 2017 року на південно-заході Китаю в провінції Гуйчжоу. Пізніше вчені зробили висновок, що вони належать дитині віком до двох років, яка жила близько 11 тис. років тому. Про це повідомляють ЗМІ.
Згідно з інформацією, в 2016 році в районі Гуйань, провінція Гуйчжоу, археологи виявили майже 40 печер, в яких знайшли артефакти, частина яких відноситься до епохи палеоліту. У липні 2017 року вчені виявили в одній з печер поховання з людськими останками.
Тепер археологи датували поховання — виявилося, що його вік становить 11 тисяч років і, можливо, це найдавніше поховання, знайдене в провінції Гуйчжоу. Дослідники з Провінційного інституту культурних реліквій і археології провели аналіз ДНК останків і з'ясували, що вони належать дитині віком до двох років.
Дослідники також виявили в печері кам'яні знаряддя з палеоліту і неоліту, а також кістяні вироби, у тому числі призначені для полювання. Знайдені артефакти допоможуть вченим детальніше вивчити історію розвитку поселень стародавніх людей в Гуйчжоу.
Нагадаємо, в штаті Кінтана-Роо Мексики дослідниками знайдена найбільша в світі затоплена печера, загальна протяжність якої складає 347 км. Автори відкриття вважають, що це - важлива археологічна знахідка, яка може розкрити таємниці стародавньої цивілізації майя.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Крім того, нещодавні знахідки дозволяють стверджувати, що роль жінки у стародавньому Єгипті набагато більше, ніж це прийнято вважати до цих пір. Підставою для такого твердження став генетичний аналіз мумій двох синів місцевого правителя.
Дивіться сюжет про давнину
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", археологи знайшли останки стародавніх атлантів.