Група нейробіологів провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що люди, у яких є брати або сестри, розвиваються дещо інакше, ніж ті, хто був єдиною дитиною в сім'ї.

Для експерименту дослідники запросили 300 студентів. Приблизно половина з них виросли з братом або сестрою. Фахівці порівняли результати сканування мозку обох груп і з'ясували, що у них простежується різниця в кількості сірої речовини. Всі учасники експерименту пройшли тест на креативність, інтелектуальні здібності та внутрішні якості. Детальніше про результати наукової роботи фахівці написали у виданні Brain Imaging and Behaviour.

Виявилося, що на рівень інтелекту наявність або відсутність інших дітей в сім'ї зовсім не впливає. Однак єдина дитина має більш гнучке мислення, але вона менш доброзичлива і не схильна до емпатії. Вчені припускають, що перша якість пов'язана з тим, що такі діти отримують більше батьківської уваги, а значить і можливостей розвиватися творчо.

Несхильність до доброзичливості можна пояснити тим, що єдина дитина в сім'ї менше взаємодіє із соціальними групами, тому більше звикає до одиночних видів діяльності і постійної уваги всіх членів сім'ї.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені розповіли, як пропорції тіла можуть впливати на тривалість життя.

Популярні новини зараз

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще