Експерти з НАСА змогли побудувати модель передбачення наслідків викидів.

Чим стає більше космічних обсерваторій і систем спостереження - тим краще. Особливо якщо створюються спеціальні комп'ютерні моделі, що допоможуть передбачати різні важливі космічні явища, зокрема поштовхи, викликані викидом корональних мас, що походять від Сонця.

Про це пише Хроніка.інфо.

Такий комплексний процес є дуже важливим для вивчення і спостереження, оскільки він має вплив на працездатність космічної техніки і персоналу - супутників і астронавтів - бо разом з викидом енергії відбувається викид значних і сильних хвиль енергії, здатних розладнати техніку.

Зараз розуміння основ процесу викидів корональної маси стає все пріоритетнішим завданням для більшості астрофізиків, бо теоретично це дозволить мінімізувати втрати від викидів енергії. Найбільше ж фахівців цікавить етап розвитку цього потужного сонячного викиду, бо воно дозволить в теорії штучно контролювати аспекти викиду.

Популярні новини зараз

Компанія Apple "вбила" багатомільйонне місто одним рішенням: тепер можна зносити все

Кому як пощастить: ПриватБанк виплатить клієнтам від 150 до 5000 грн

"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Показати ще

Проте, це ще неможливо без застосування комплексу надпотужних матричних сенсорів, що розкидані по всьому найближчого космічну простору для забезпечення найбільш широкого охоплення спостережень за космічними тілами і супутниками. Група фахівців з НАСА на чолі з Рюном Енгом Квоном і Джорджом Мейсоном змогла створити дві такі незалежні комп'ютерні моделі CME, використовуючи обладнання з трьох космічних кораблів НАСА - ESA, SOHO і STEREO.

Завдяки цьому експерти зуміли виділити чимало цікавих особливостей, котрі мають відношення до наслідків таких сильних викидів корональної маси.

Як писав раніше портал "Знай.ua" НАСА зробило вражаючу заяву, котра полегшить життя метеозалежним людям.