У США хочуть заборонити продаж чорного морозива. А все тому, що воно може викликати запори і робити деякі препарати менш ефективними. Департамент охорони здоров'я Нью-Йорка вже заборонив продаж модного чорного морозива і латте.

Про таку заборону також задумалися і інші регіони Америки. Адже вчені довели, що активоване вугілля, який міститься в цьому морозиві, може впливати на ефективність жіночих гормональних контрацептивів і викликати запори.

Активоване вугілля використовується протягом багатьох років у лікарнях для детоксикації пацієнтів, які зіткнулися з різними передозуваннями. Цей абсорбент всмоктує токсини зі шлунку і виводить їх назовні.

Але завдяки цій дії активоване вугілля може поглинати і медичні препарати. Медики запевняють, що якщо таким морозивом не зловживати і їсти його раз в місяць – шкоди організму не буде.

Популярні новини зараз

В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам

ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, як виробники морозива труять українців. На сьогоднішній день в Україні повністю відсутня система контролю за якістю морозива і відповідністю складу, який виробники вказують на упаковці. Таку думку висловив виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

"У дитинстві купиш морозиво, воно через 5-7 хвилин починає текти, стаканчик протікає. Нещодавно купив собі морозиво 47-33 – це ДСТУ, яке гарантує, що там немає крім молочних жирів ніяких інших. Стаканчик мені не подобається, викинув в смітник. Приходжу викинути сміття вранці, а не розтануло морозиво за добу. Думаю, нічого собі. Випадковість? Нічого подібного", - підкреслив Несміянов.

Крім того, експерт звернув увагу на продовження терміну зберігання ласощів.

"Раніше морозиво зберігалося 10-12 місяців. Сьогодні підходиш і є морозиво, яке зберігається два роки. Як вони примудрилися продовжити життя морозива? Хлопці вирішили, що навіщо прострочку викидати, якщо можна додати хімічні елементи і продавати два роки. У нашій країні, де йде системне відключення електроенергії, виробник чомусь вирішив, що два роки можна утримувати одну і ту ж температуру. Повний маразм", - додав громадський діяч.