Групі дослідників вдалося синтезувати гормон щастя і любові. Мова йде про окситоцин. Ця речовина виробляється в нашому організмі в результаті пестощів і тактильних контактів з коханою людиною. Цей гормон вкидається в гіпофіз, а потім, поступово вводиться в нашу кров. Від натурального аналога синтетичний гормон відрізняється відсутністю побічних ефектів на кшталт посиленого серцебиття. Як повідомляє портал ІнформЮа, нове відкриття може бути застосовано для лікування аутизму та омолодження м'язів.

Хімікам вдалося синтезувати штучний аналог так званого "гормону" і він відрізняється своєю безпекою. Дослідники відзначають, що синтезований аналог не має побічних ефектів, як тахікардія або різкий стрибок тиску. Це неодмінно є плюсом для людства. Крім того, синтезована молекула, за прогнозами хіміків, повинна допомогти в лікуванні аутизму, розладів особистості і навіть вплинути на регенерацію м'язів.

Справа в тому, що вченим вже вдалося дізнатися, що оксітоцин може бути пов'язаний з аутизмом і є ефективним при лікуванні хвороби, а також емоційних станів, пов'язаних з нею. Також проводилися дослідження щодо вплив гормону кохання на людей, які страждають розладом особистості. Але найбільш унікальною особливістю оксітоцину, мабуть, вважають, його позитивний вплив на регенерацію м'язів. Вчені впевнені, що найближчим часом гормон любові, а тепер, можливо, і його штучний аналог, допоможуть боротися зі старінням м'язів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про зовнішні ознаки самогубця