Вкрай рідкісні кадри пощастило зняти гідам під час сафарі в провінції Квазулу-Натал, Південна Африка. Акула-бик наважилася напасти на ціле стадо бегемотів — не дуже розумний вчинок!

Зазвичай, поряд з бегемотами плаває багато риби й акули часто цим користуються. Мабуть, вода була занадто каламутна, тому акула випадково атакувала занадто велику для себе здобич. Відсіч послідувала негайно.

Звичайно, і бегемотам впоратися з акулою можливості не було. Вона виявилася занадто швидкою для дужих, але неповоротких товстошкірих створінь. Можна сказати, що бійка закінчилася внічию.

Популярні новини зараз

Українцям знову заплатять 2200 гривень: шанс підготуватися до зими

Пенсійний фонд встановлює нові норми: кого торкнуться

Цей новий документ видаватимуть ТЦК тим, хто не має військового квитка: зателефонують і перевірять

Новий податок на житло спустошить кишені українців: скільки доведеться заплатити

Показати ще

Тупорила акула, або сіра бичача акула — унікальний представник виду. Вони можуть жити як в солоній, так і в прісній воді і часто піднімаються вгору по африканських річках за їжею.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", фотографу Доку Джону з американського штату Флорида крупно пощастило. Йому вдалося сфотографувати хижу птицю, поймавшую невелику акулу.

Яке ж було здивування Джона, коли, переглянувши знімки, він побачив, що акула теж з видобуванням - вона стискала в зубах спійману рибу, повідомляє Peta Pixel.

"Це сама наочна ілюстрація харчового ланцюжка, яку я коли-небудь бачив", - зазначив фотограф.

На думку Джона, опубліковані кадри - найбільш вдалі за всю його кар'єру.

Нагадаємо, вчені знайшли на морському дні поблизу Індонезії невідомих раніше науці істот, життя яких вдалося зняти. Морські "чудовиська" нагадують риб, однак фахівцям потрібно ще визначити їх вид.

Новий вид морських мешканців виявив французький океанолог Еменрик Бенхаласс на глибині близько трьох кілометрів.

Вчений розповів, що знайшов досить дивну рибу, яка навчилася використовувати свої плавці в якості ніг. Вона перевертає нижні "кінцівки" і пересувається на них по морському дну. До якого саме виду належить ця істота, поки невідомо.

Відзначимо, що в наші дні дослідники знаходять тварин, яких вважали давно вимерлими, але вони досі живуть на Землі, хоча і в обмеженій кількості.