Психологи з США виявили три основних психотипи характерної поведінки людей, які люблять робити селфі.
Пристрасть до селфі, які користувачі соціальних мереж тонами розміщають в інтернеті, охоплюють людей різного віку і соціальних статусів. Така залежність не на жарт стурбувало медиків і фахівців.
Група психологів з Каліфорнійського наукового університету в США змогла визначити три основних психотипи людини, які мають залежність від власних гаджетів, що дозволяють проводити фотосесії. Про це пише Neboley.com.ua.
Епідемія селфі захопила всі соціальні прошарки і людей різного віку на всіх континентах світу.
Перша група - прагне відобразити себе на тлі гарної обстановки, психологи пояснюють це не стільки нарцисизмом, скільки прагненням самоствердитися шляхом здійснення селфі.
Друга група викликає у дослідників стурбованість, адже представники цієї групи нав'язують себе іншим користувачам соцмереж шляхом масових розсилок своїх світлин.
Остання група - найбільш проблемна, прагне робити велику кількість селфі в найбільш екстремально-небезпечних умовах, що може привести до летального результату.
Як свідчить статистика, лише продовж цього року сотні українських дітей скалічились у бажанні сфотографуватись у незвичайному ракурсі.
Українські школярі наражають себе на небезпеку заради "крутого" селфі. Підлітки ставлять на карту власне життя , і все заради популярності у соціальних мережах та підвищення свого статусі серед онолітків.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Нещодавно на залізничній станції Одеса-Східна стався трагічний випадок з черговим юним екстремалом.
Як повідомляв портал "Знай.ua", 18-річний юнак став жертвою "крутого" фото.
У технологічний парк станції проникла група з 4 осіб, які вирішили зробити небезпечне селфі. Для цього 18-річний юнак піднявся на цистерну. Та в результаті удару струмом на даху вагона юнак отримав опіки не сумісні з життям.