Жителі США дивилися програму новин, де в одному з сюжетів їх погляди прикувала дивна жінка, яка давала інтерв'ю. Героїня програми шокувала американців своїми очима, зіниці яких були подібні живим тваринам, передає видання "Діалог".

Налякана публіка вирішила, що на екрані постав рептилоїд в жіночому вигляді. Фахівці з аномальних явищ не раз заявляли про позаземні раси, які живуть серед землян.

До таких прибульців відносяться рептилоїди, які відмінно мімікрують під людину. Незважаючи на теорії експертів, знаходяться скептики, які стверджують, що з очима героїні програми було все в порядку: насправді вони здалися незвичайними через колобоми райдужки, коли зіниця витягнута вгору.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", як всім відомо, 2012 рік повинен був стати останнім роком існування людства. Тоді, за заявою вчених, у день зимового сонцестояния, 21 грудня, закінчувався цикл за календарем Майя, і це означало початок армагедону. Після того, як стало ясно, що ніякого кінця світу не сталося, почали говорити, що апокаліпсис тільки попереду.

Після цього кожен рік вважають останнім, і 2018 не став винятком. Є кілька найгучніших теорій, коли ж це станеться і яким чином.

Нагадаємо, до 2100 року в результаті наслідків глобального потепління затопить більшість великих американських міст, розташованих на узбережжях.

Про це пише Business Insider, до такого висновку прийшли вчені з Університету Боулдера в Колорадо. Зазначається, що дослідники провели математичну симуляцію, завдяки якій стали відомі подробиці і масштаби глобальної катастрофи.

Для прогнозування масштабів створили спеціальний плагін для програми Google Earth, з допомогою якого будь-який бажаючий може подивитися, виявиться його житло в зоні затоплення. Основною причиною для песимістичних оцінок вчені назвали занадто швидке танення арктичних льодів. Основною причиною таких оцінок назвали занадто швидке танення арктичних льодів.