Якщо використовувати препарат "віагра" разом з вакциною від грипу, то сила їх діючих речовин збільшується в декілька разів. Дослідники вважають, що даний засіб, для підтримки чоловічої ерекції, зможе боротися з метастазами раку.

Експерименти, проведені на мишах дослідниками з Канади, показали, що введення віагри дозволяє в два рази знизити кількість метастаз, а її застосування в комбінації з вакциною від грипу може ще більше підсилити ефект. Про це пишуть канадські наукові видання.

Відбувається це в результаті «блокування» ферменту PDE-5, який керує активністю деяких різновидів імунних клітин, що і стимулювало працездатність «вбивць» всієї системи на клітинному рівні.

Воно нейтралізувало інші тільця, які повністю відповідальні за придушення імунітету. Вчені стверджують, що вже незабаром готові приступити до клінічних випробувань. До них будуть залучені 25 добровольців з госпіталю Оттави, які готуються до операції по видаленню пухлин черевної порожнини.

Популярні новини зараз

Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня

Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку"

Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти

Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Показати ще

Якщо ці випробування пройдуть успішно, то вчені очікують, що віагра зможе швидко стати не тільки засобом для підтримки чоловічої сили, але також і одним з найдієвіших засобів для боротьби з метастазами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група вчених провела дивний експеримент. Дослідники проаналізували дані про стан здоров'я 200 тисяч чоловік у віці від 18 до 89 років. З'ясувалося, що щоденний прийом звичайного аспірину удвічі збільшує ризик розвитку меланоми у чоловіків.

Як розповідає видання Science Daily один з авторів дослідження Беатріс Нардоне, цей факт може пояснюватися тим, що організм чоловіків виробляє менше захисних ферментів – супероксиддисмутаза і каталаза.

В ході дослідження з'ясувалося, що у чоловіків, які приймали аспірин регулярно, ризик розвитку меланоми опинився в 1,83 рази вище, ніж у інших учасників дослідження. При цьому у жінок аналогічної залежності вчені не зафіксували.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Держслужба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на продаж, зберігання і реалізацію препарату "Армадін". Згідно з даними відомства, заборона введена на підставі закінчення строку дії тимчасової заборони.