На Землі є багато місць, де ви можете регулярно чути вигуки людей, які не можуть отримати хороший сигнал мережі. Сподіваємося, мобільні оператори в кінцевому підсумку це виправлять, але Vodafone явно трохи відволікся, оскільки він готується створити мережу 4G на Місяці.

Місія для установки 4G на Місяці очолюється німецькими вченими, чия мета полягає в тому, щоб збити вартість проведення досліджень в космосі. PTScientists вже розробив космічний корабель, здатний переносити 100 кг корисного вантажу на Місяць. Частина цієї корисної навантаження в наступному році стане космічної мережею вагою менше мішка з цукром, розробленим Nokia спільно з Vodafone. Audi також бере участь в отриманні цієї першої приватної висадки на Місяці.

Причина того, навіщо мережу 4G встановлюється на Місяць, — це передача даних. Два місячних всюдихода від Audi також будуть приземлятися там і мають намір вивчити NASA Apollo 17. Всюдиходи будуть знімати відео в HD-якості і наукові дані, які можуть бути передані з використанням базової станції 4G на Землю. Мережа також дозволить всюдиходам легко спілкуватися один з одним.

Популярні новини зараз

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Nokia Bell Labs створить "космічну ультракомпактную мережа", яка, як очікується, стане найлегшою з коли-небудь створених, вагою менше одного кілограма. Vodafone очікує, що він буде транслювати 4G з частотою 1800 МГц і буде здатний транслювати HD-відео в прямому ефірі. Очікується, що місія почнеться в 2019 році з використанням ракети SpaceX Falcon 9 з мису Канаверал.

У минулому році Китай і Європа вели переговори про будівництво місячної бази, і можна бути впевненими, що вони з радістю приєднаються у вже діючу мережу 4G.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американські вчені Інституту космічних наук виявили що по всій поверхні Місяця поширена рідина. Дослідники заявляють, що вода на земному супутнику є і вдень, і вночі, хоча це не означає, що її легко добути.