На дні Індійського океану відбувається щось дивне. Вчені фіксують аномальні звуки, що виходять з-під надр Землі.
Про це повідомляє Geophysical Research Letters.
За допомогою донного сейсмографа дослідники з'ясовували, що за гул виходить із дна океану.
Людське вухо звісно ж сприймати такі хвилі не може, адже вони десять тисяч разів нижче мінімального порога сприйняття людського вуха.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Подібний феномен фіксують уже не вперше. Перший випадок був задокументований в 1998 році, проте до цих пір залишається невідомою природа його виникнення.
Нові дані були отримані групою вчених з Франції і Німеччини на чолі з Мартою Дін з Паризького інституту фізики Землі. Аномалії зафіксували в двох точках на глибині 4540 і 4260 метрів і зафіксували постійні звукові хвилі частотою від 2,9 до 4,5 міллігерца.
За інформацією вчених, аномальний звук може бути пов'язаний з акустичним резонансом між атмосферою і земною корою, або виникати через взаємодію твердої поверхні з океанськими хвилями.
Дивіться, що буде зі світовим океаном через глобальне потепління
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", найстрашнішим ворогом Землі вчені назвали головне світило – Сонце. Саме воно знищить нашу планету через нестачу водню, який може закінчитися на зірці приблизно через 5 мільярдів років. Від цього Сонце просто спалить все навколо.