Вчені припускають, що життя на нашій планеті могло зародитися завдяки комети, яка могла принести на Землю молекули і амінокислоти, які миттєво пристосувалися до місцевих кліматичних умов. Щоб підтвердити цю теорію, вчені пропонують відправити до відомої комети Чурюмова-Герасименко місію CAESAR ("Цезар"), для взяття зразків.

Як зазначається, проект місії вийшов у фінал програми The New Frontiers ("Нові рубежі") від NASA, отримавши нагороду в 4 млн доларів для подальших досліджень. Відомо, що серед тих, хто працює над CAESAR, є й українці. Комету Чюрюмова-Герасименко відкрив у 1969 році український астроном Клим Чюрюмов в Києві в результаті вивчення фотопластинок комети 32P/Комас Сола, знятих раніше Світланою Герасименко в Алма-Атинській обсерваторії. Комети Чурюмова-Герасименко (67P/Churyumov-Gerasimenko) має діаметр ядра 3×5 км. Зараз вона знаходиться в зоні сили тяжіння Юпітера.

Зазначимо, що комета старіше нашої планети.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що ще у другій половині минулого 2017 року американська корпорація Google оголосила про своє рішення почати боротися з недобросовісною рекламою в мережі Інтернет. Відомо, що в недавно випущений Google Chrome версії 64 була додана функція, яка автоматично блокує відтворення відеороликів на веб-сайтах.