У наших предків не було ніяких табу і щодо лексики. Наші предки називали все своїми іменами, та ще й виявляли у цій справі велику вигадку. Крім широко відомих матюків і їх похідних слов'яни вживали і більш приховані вирази для називання чоловічих і жіночих статевих органів і самого парування. Про це повідомляє "Р7".
"Займатися любов'ю" у слов'ян означало: "ється", "пежитись", "тетеритись". У східних діалектах була версія "тараканитися". Робити над кимось дії статевого характеру – "ярить" (від імені Ярило), "дрюкать", "єть".
Чоловічий статевий орган називався теж по-різному: "єлдак" (варіанти – "єлдик", "єлда"), "кінець", "хрін", "уд". Також в старовинних слов'янських лікарських порадниках (своєрідні "методички" для практикуючих знахарів) член називався "лихарь", "фірс", "мехирь".
Головку статевого органу русичі називали "лисину" або "плюшка", пах – "стегном", чоловічі яєчка – "шулятами" або "ядрами". Насіннєва рідина в тих же слов'янських лікарських порадниках іменувалася "плотом". Настільки ж колоритні назви існували і для жіночих статевих органів.
Українців чекають фінансові перевірки: яка сума доходу зацікавить податкову
Від проходження ВЛК можуть звільнити: хто потрапить у список
Monobank встановлює обмеження на картки українців: які послуги блокують
Vodafone піднімає тарифи: у скільки обійдуться розмови та інтернет у грудні
Зовнішні статеві органи жінки носили давно забуте назва "луно" (або "місяць"). Його можна зустріти в стародавніх слов'янських змовах. Статеві губи називалися "затворами", а піхва – "м'ясними вратами". Про внутрішній устрій жінок прості русичі не особливо замислювалися.
Знахарі ж і повитухи були в курсі, що жінка виношує дитину в якомусь особливому місці, яке вони називали "матіца", "золотник", "нутро" або "дна" (матка). І спільним для обох статей було назву ще однієї частини тіла, яка приваблювала чимало уваги, - це "гузно" або "гузнишко" (те ж, що і сідниці). Так що крім обсценної лексики у наших предків був цілий пласт більш скромних, але не менш колоритних виразів.
Раніше портал "Знай.uа" публікував історію отрут і отруєнь з давніх часів. Люди травили один одного майже всю історію людства. Змінювалися тільки отрути. "Безсмертний лише один божественний напій, ім'я якому отрута".