У столиці Великобританії, Лондоні, в бібліотеці Палац Ламбет зберігається Біблія 1535 року.
Вчені виявили в цьому священному Писанні рукописні замітки, які раніше виявили під чорнилом, залишені основоположником медицини Галеном, який жив у Давній Греції в 129-210 роках до нашої ери.
В Біблії дослідники виявили вклеєні старовинні листи, в яких описувалися перетворення, що відбулися в часи Реформації. Вчені впевнені, зробили позначки в 1600 році. Про це свідчать результати експертизи рукопису. У 1539 році король Британії Генріх VIII наказав релігійним діячам молитися виключно англійською мовою, до цього традиційно використовувалася латинь.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Також про процеси перетворення церкви розповідається в знайдених в Біблії відмітках. Виявити таємні записи вдалося випадково. Група експертів вивчала Святе письмо, але бібліотекар помилково приніс іншу Біблію, а не ту, яку просили дослідники. Саме в ній і знайшли загадкові нотатки.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що В Китаї ввели заборону на продаж Біблії в інтернет-магазинах. Про це повідомляють місцеві засоби масової інформації. Раніше була обмежена продаж Біблії в звичайних магазинах. Результати онлайн-пошуку таких магазинів, як JD.com, Taobao і Amazon виявилися порожніми при запиті "Біблія".
Таким чином, християнство стало єдиною релігією в Китаї, чиє святе письмо не можна купити за комерційним каналам. Тепер Біблію можна придбати тільки в церковних книжкових магазинах.
За версією засобів масової інформації, такий крок пов'язаний із прагненням китайської влади сприяти розвитку буддизму і даосизму і обмежити впливу християнства, яке все більше набирає прихильників серед китайського населення.
За останніми даними, з 1997 року в Китаї кількість людей, що сповідують католицтво, зросла з 4 до 6 мільйонів, а прихильників протестантизму – з 10 до 38 мільйонів.