Австралійці виявили в прибережних скелях величезну кількість морських істот.

Минулого тижня австралійська пара натрапила на сумне видовище: тисячі португальських корабликів, відомих також як "блакитні боби", були викинуті приливними хвилями на скелі на південь від затоки Бейтмана в Новому Південному Уельсі.

Вчені стверджують, що через глобальне потепління подібні видовища скоро можуть стати повсякденністю.

Португальський кораблик - це не тільки дуже гарне морське створення, яке нагадує прибульців з космосу, але і небезпечні родичі медуз. Фізалії часто живуть величезними колоніями, і зустріч з їх щупальцями залишить на тілі людини сильні опіки. Якщо поодинокі особини не представляють загрози, то ціла колонія може навіть паралізувати діяльність великих громадських об'єктів - часто з-за великої кількості португальських корабликів в прибережних водах закривають цілі пляжі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять надбавки: хто може отримати 1180 гривень

Штрафи отримають усі: кого податкова взяла під приціл у серпні

Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити

Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови

Показати ще

Морські біологи попереджають, що глобальне потепління здатна наділяти медуз неймовірними властивостями. Підвищення температури води прискорює метаболізм цих тварин: вони більше їдять, живуть довше і активніше розмножуються, а концентрація отрути в їх жалких клітинах зростає з кожним поколінням.

Крім того, якщо підкислення води не впливає на поліпи і дорослих медуз особливого впливу, то ось риби, які харчуються ними в природному середовищі, отримують відчутної шкоди і вже не можуть підтримувати баланс в навколишньому середовищі. Як наслідок - з кожним роком медуз буде ставати все більше, і хвилі будуть викидати на берег все більше і більше цих химерних істот.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що дієта грізлі здивувала вчених.