Тренд на пошуки і розробку ліків від раку набирає обертів, і в цій гонці починають брати участь компанії, які ніяк не пов'язані з медициною.
Софтверний гігант Microsoft планує використовувати машинне навчання і штучний інтелект для розвитку медицини і охорони здоров'я. На даний момент, компанія зацікавилася розробкою ліків від раку. Основна ідея Microsoft - застосувати до злоякісних клітин той же метод боротьби, що і до збоїв в комп'ютерних програмах.
Програма компанії отримала назву Healthcare NExT, і вона об'єднує штучний інтелект і медичні дослідження, щоб забезпечити людям ефективні методи лікування хвороб і збереження здоров'я.
Microsoft впевнений, що інноваційні технології будуть відігравати вирішальну роль у реформуванні системи охорони здоров'я. Компанія вже проводить необхідні онкологічні дослідження в одній з біологічних лабораторій британського Кембриджа.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
У своїй роботі у сфері охорони здоров'я Microsoft об'єднує медичний підхід з технологічним. Учасники проекту Healthcare NExT розглядають живі клітини в якості комп'ютерів, а захворювання, такі, як рак, вважають збоєм програми. Такий метод не буде вбивати заражені ракові клітини, а перепрограмувати їх, як це робиться при виявленні програмних помилок.
Microsoft - не єдина високотехнологічна компанія, яка направила свої зусилля на медичні дослідження. Штучний інтелект IBM Watson також використовується в ініціативі по боротьбі з раком. Машинне навчання неоціненно при аналізі величезних масивів інформації, і у сфері охорони здоров'я воно вже довело свою ефективність.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що найден "напівживий" мамонт.