Деякі релігійні послідовники вважають, що 27 липня, коли Місяць стане криваво-червоним, трапиться знищення світу, тому що у трьох місцях Біблії говориться про кривавої місяця.
Нещодавно християни змусили весь світ панікувати, заявивши, що в Одкровеннях, Діяннях і Йоїля кривавий місяць є ознакою Апокаліпсиса.
Але вчені з Саудівської Аравії розвінчали цей міф, сказавши, що 27 липня кінця світу чекати не варто. Вони розповіли, що це звичайне затемнення, через яке людям на Землі буде здаватися, що місяць червоний. Цьому можна знайти логічне наукове пояснення – місяць здається червоним через заломлення світла, як при заході сонця.
Крім цього, вчені повідомляють, що червоний місяць можна побачити двічі на рік. Чому ж до цього ми не побачили кінця світу?
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Нагадаємо, дане явище можна буде побачити 27 липня 2018 року. Не пропустіть.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", прихильники теорії змови щосили сурмлять про те, що влада замовчує дані про швидке виверження Єллоустонського супервулкана. Вулкану, який настільки великий, що може знищити не тільки Америку, але й всю Європу.
Ще влітку 2017 року вчені NASA, Кембриджського університету, австралійського Університету Монаша оголосили, що супервулкан перебуває на межі вибуху. Вчені виявили всередині вулкана резервуар, з якого ось-ось виплеснеться магма. Вже тоді вчені були впевнені: виверження не уникнути.
Якщо вдаватися в історію, то можна згадати, що тварини, що населяли Північну Америку 10 млн років тому задихнулися від вулканічних газів і попелів. Винуватець цього геноциду - Єллоустонський супервулкан. Він настільки величезний, що до 1970-х вчені вважали його долиною і навіть присвоїли йому звання національного парку.
Останнім було виверження супервулкана Таупо в Новій Зеландії 26,5 тисячі років тому. Ще більш грандіозний катаклізм стався за 48 тисяч років до Таупо, коли рвонула Тоба на Суматрі. Викинутий в атмосферу попіл влаштував на планеті ніч, яка тривала шість місяців.
Але порівняно Єллоустоном Таупо просто карлик. Кальдера цього супервулкана має площу в 3825 кв. км. Резервуар з магмою розташований на глибині 8 кілометрів.