У ніч на 13 липня сталося рідкісне сонячне затемнення. У цій добірці ви побачите фото криваво-червоного місяця, яке зробили мешканці наукових станцій в північних районах Антарктиди, а також населення Тасманії і південної Австралії
Зокрема, Місяць "наполз" на Сонце в південно-західній частці Індійського океану, захопив частинку Антарктиди та Австралії і трохи торкнулася районів Тихого океану.
Затемнення можна було спостерігати між 4:48 7:13 за київським часом.
Протягом трохи більше двох годин часткове сонячне затемнення неозброєним оком змогли чітко побачити мешканці наукових станцій в північних районах Антарктиди, населення Тасманії і південної Австралії, в тому числі Аделаїди і Мельбурну, а також ті, хто в цей момент подорожував по вказаних районах Індійського океану.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Таким побачив сонячне затемнення один з користувачів Facebook в столиці австралійського штату Тасманія - Хобарті.
Одне з найкрасивіших фото затемнення Сонця 13 липня опублікував у Twiiter користувач на ім'я Гріффін. За його словами, фото зробила подруга, яка як раз таки знаходиться в Антарктиді.
Ці не менш прекрасні кадри зробили користувачі Twitter та Instagram з Австралії і Океанії.
Нагадаємо, 13 липня Місяць на трохи більше третини закрив сонячний диск.
Наступне сонячне затемнення в поточному році очікується 11 серпня, до цього, 27 липня, відбудеться повне місячне затемнення.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", період до грудня поточного року буде вкрай несприятливим - за рахунок "коридору затемнень" та інших астрологічних чинників. Про це розповіла астролог Ефа Форина.
Враховуючи, що кожен 14-денний період вважається важким і несприятливим, фактично "зовсім мало часу лишається на те, щоб вийти з цього коридору, з вогню та в полум'я", - зауважила вона.