У Ростові на Станіславського при розкопках знайшли гігантського скам'янілого рака. Жителі міста не замислюючись і не перевіряючи, повірили, що в часи меотів на Дону існували величезні раки.
19 травня в усіх спільнотах Ростова з'явилася фотографія, яку зробили за допомогою комп'ютерної програми Photoshop. На самому знімку зображені розкопки і археологи, які ходять навколо величезного рака. Автор фото залишив пост, написаний в жартівливій формі.
У повідомленні йдеться, що під час розкопок на Станіславського знайшли величезного рака, який жив в часи меотів. Також автор написав, що якщо вчені копнуть трохи лівіше, то вони розкопають пляшку "Балтики 7", яка буде не менш давньою.
Зазначимо, що не дивлячись на жартівливий підпис самої новини, багато жителів Ростова сприйняли інформацію, як правдиву. Деякі з ростовчан збиралися самі сходити на Станіславського і подивитися на знахідку своїми очима.
Нагадаємо, археологи, насправді, знайшли останки поховані 2 000 років тому під лавою коня в Помпеях.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Ріст стародавнього коня становить всього близько 1,5 метра, але під час Помпеїв він вважався рослим. Це може говорити про сильні коневодчі традиції в регіоні.
На руїнах Помпеї і Геркуланума археологи виявили також і руїни стаєнь періоду Стародавнього Риму. Вони, як і кінь, судячи з усього, зварилися в лаві вулкана Везувію, що знищила античне місто.
Вчені у своїй роботі спираються на "Пистмо" Плінія молодшого свідка катастрофи. За його словами, Помпеї були знищені Везувієм 24 серпня 79 року. Тоді над вулканом виникла величезна хмара попелу, яке накрило місто, а також населені пункти Стабія і Герканалум.
Як повідомляв портал "Знай.uа", міжнародна група вчених з Університету Вітватерсранда (Йоганнесбург, Південна Африка) з'ясувала, як виглядав головний мозок одного з найперших предків сучасної людини - Homo naledi.
У минулому році вчені продемонстрували, що цей вид мешкав у південній частині Африки 236 000 - 335 000 років тому - приблизно тоді сучасний людина вперше з'явився в Африці.
Це стало головоломкою для вчених, які довгий час вважали, що в цей період в Африці існував тільки один вид - Homo sapiens. Вчені задалися питанням: як цей вид виживав поряд з іншими, мізки яких були втричі більше? Можливо, в цьому випадку велике значення мала поведінка naledi, і вона може сказати про структуру і функції їх мозку більше, ніж розмір.