Говорячи про вимерли види, ми схильні уявляти собі доісторичних ящерів або, в крайньому випадку, мамонтів. Тим не менш, вимирання тварин на нашій планеті не припинялося ні на один день. Основною причиною скорочення різноманітності фауни на сьогоднішній день є господарська діяльність людини.

Обмеженість ресурсів, конкуренція і постійна гонитва за прибутком штовхають різних суб'єктів господарювання на недалекоглядні кроки. Якщо ситуація не зміниться, то незабаром, за винятком домашніх тварин, ми залишимося єдиним видом на планеті. Тільки за останню чверть століття біологічне різноманіття Землі скоротилося на третину.

Щогодини нашу планету залишають три види тварин. За добу близько 70 представників флори і фауни зникають назавжди. Ситуація починає походити на нове масове вимирання.

Всесвітній фонд дикої природи повідомляє, що за останнє десятиліття на Землі не залишилося чорних західних і в'єтнамських носорогів, нетопирів острова Різдва, китайських річкових дельфінів і веслоносів, тайванських димчастих леопардів і східної пуми, карибського тюленя-монаха і абінгондскої слонової черепахи.

Популярні новини зараз

Упустив Дантес і впіймав Кацурін: найвідвертіші і не зовсім чесні фото Наді Дорофєєвої

"Росія може навіть...": коли закінчиться війна на думку математиків, тарологів та віщунів

Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи

Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про взаємозв'язок між розмірами тварини та вирогідністю її вимирання