Господарська діяльність людини призвела до зникнення багатьох видів живих істот. Лише за останні півстоліття біорізноманіття планети скоротилося на третину. Щодня принаймні один вид покидає нашу планету назавжди. Тим не менш, не всі випадки вимирання пов'язані безпосередньо з людиною. Як повідомляють російські ЗМІ, вимирання сумчастого вовка було обумовлено природними причинами. Цей висновок був зроблений на підставі результатів вивчення геному тварини.
На сторінках наукового видання з'явився матеріал, який виклали фахівці з приводу оприлюднення причин зникнення популяції сумчастого вовка. Раніше існувала думка, що причиною вимирання цієї істоти стали самі люди, але тепер, експертам вдалося спростувати його. Справа в тому, що після проведеного аналізу генома сумчастого вовка, вченим стало ясно, що популяція цих істот протягом декількох тисячоліть деградувала до повного вимирання.
Це було пов'язано не з людським фактором, а з поступовим погіршенням здоров'я тварини. Батьківщиною сумчастого вовка вважалася Тасманія. У 1936 році останній представник цього роду помер у стінах одного із зоопарків. Люди винищували раніше волков через напади на стада овець, тому й існувала думка про те, що їх знищила сама людина.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Раніше портал "Знай.ua" пояснював, чому не потрібно рятувати вимираючі види