Допитливий археолог Тімоті Алан цілих п'ять років щодня вивчав календар Майя. І його копітка праця не пройшов марно. Завдяки прискіпливому вивченню однієї з загадок сучасності, дослідник прийшов до висновку, що зміг знайти десять секретних ключів і розгадати прихований код. Цей код на думку археолога, може стати ключовим у відкритті нового тимчасового порталу.
Можливість подорожі в минуле – тема, яка цікавила не одне покоління вчених. Винятком не став і Тімоті Алан. Адже над цим питанням журилися навіть фізики, які досі не можуть довести, чи здатна людина в принципі переміщатися в часі.
Цікавий археолог поділяє портали: персонального зору і прохідні. Дослідник переконаний, що його відкриття допоможе позбавити людство не тільки від скупості, але і дефіциту фінансових коштів.
Археолог Тімоті Алан пояснює, що розгаданий їм код здатний розкрити мова багатомірності. Також він розповідає про те, що календар Майя був створений для зміни свідомості людей. Отримані знання вчений має намір використовувати для розробки карти подорожей у часі і для відкриття порталу і початку нової епохи, яка завершиться, на думку археолога, переоцінкою цінностей людством.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені з Дармутского коледжу заявили про те, що аборигени Папуа Нової Гвінеї до початку ХХ століття робили кинджали з стегнових кісток людини для престижу, а для утилітарних цілей кинджали виготовляли з кісток казуара. Як повідомляє zn.ua висновки дослідників були зроблені на основі аналізу міцності того й іншого зброї.
До початку XX століття жителі Нової Гвінеї в якості зброї використовували кістяні кинджали. Ними вбивали ворогів або добивали поранених ударом в горло. Крім того, за допомогою кинджала могли проткнути коліно, тазостегновий суглоб або кісточку бранця. Після цього він залишався в живих, але не міг втекти і згодом його з'їдали.