На півдні Англії випадково знайшли скам'янілості, які належали першим в світі ссавцям. Ці істоти були предками, в тому числі, і людей.
Дослідники прийшли до висновку, що перші істоти були схожі на сучасних землерийок. За попередніми підрахунками, скам'янілостям, які знайшли в графстві Дорсет, 145 мільйонів років.


За словами Стіва Світмен з Портсмутського університету, вік цих зубів не викликає сумнівів, тому ті істоти були найдавнішими поки відомими предками людей.
Вважається, що істоти були покриті хутром і полювали вночі. Імовірно вони харчувалися рослинами і комахами. Зуби були досить міцними. ''Вони також сильно зношені, що вказує на те, що тварини, яким вони належали, дожили до старості для свого виду", - сказав доктор Світмен.
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Чоловіків за кордоном прирівнюють до ухилянтів: у "Резерв+" з'являється повідомлення про розшук
Гороскоп на сьогодні 15 квітня: кому зірки принесуть гроші у вівторок, а комусь – проблеми
Студенти втратять право на відстрочку: новий законопроєкт позбавить багатьох лазівки
Сенсаційну знахідку зробив випадково Грант Сміт, який просіював зразки порід, зібрані поблизу міста Свонедж, для своєї дисертації.
Новому виду дали назву - Durlstotherium newmani - на честь Чарлі Ньюмана, власника пабу поруч з місцем знахідки. Іншому - Dulstodon ensomi - на честь місцевого палеонтолога Пола Енсон.
Найстрашніші хижаки.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ящірки здатні в разі небезпеки відкинути хвіст, а потім відростити його знову. Вчені прийшли до висновку, що вони мають таку здатність завдяки особливостям спинного мозку.