У ряді засобів масової інформації з'явилася інформація про те, що семиметровий астероїд пролетить в 113 тисячах кілометрів від нашої планети. Процес спостереження за небесним тілом, яке пролітатиме недалеко від Землі, буде транслюватися в мережі.
Астрономи впевнені, що він не повинен викликати тривоги і з початку цього року є 18-м відомим астероїдом, який буде летіти в межах однієї місячної відстані до нашої планети (одна місячна відстань складає 384 400 км).
Офіційні представники обсерваторії Tenagra, розташованої в американському штаті Арізона, заявили про те, що всі охочі зможуть долучитися до спостереження за польотом астероїда, діаметр якого оцінюється в сім метрів. Спостерігати астероїд 2018 DV1 можна буде за допомогою роботизованого телескопа в обсерваторіях Тенагра в штаті Арізона в рамках проекту "Віртуальний телескоп" і "Тенагра".
За заявою фахівців, астероїд був виявлений за допомогою 41-сантиметрового телескопа, з якого і буде виводиться зображення у режимі онлайн у мережі. Трансляція польоту астероїда, який пролетить в 113 тисяч кілометрів від Землі, розпочнеться 2 березня.
"Жодних рейдів": у ТЦК пояснили, для чого насправді приходять до кав’ярень та клубів
"Ухилянти ховаються в містах": капітан ЗСУ розповів, кого мобілізують на фронт
У грудні пенсіонерам підкинуть грошенят: хто та скільки отримає
"Нафтогаз" закликав пенсіонерів по-новому платити за послуги
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", гігантський астероїд "привітає" землян з 8 березня. За прогнозами астрономів, до Землі наблизиться величезне космічне тіло в ніч з 6 на 7 березня. За даними вчених, розмір астероїда складає від 250 до 280 метрів. Вселенський гість на ім'я "VR12 2017" наблизиться до нашої планети на відстань 1,5 мільйона кілометрів, що за космічними мірками досить близько. Приблизна швидкість астероїда 6,3 кілометра в секунду. Радіотелескоп Голдстоун буде вести спостереження за зближенням небесного тіла з Землею з 5 по 7 березня. Вчені запевняють, що загрози жителям Землі цей космічний об'єкт не становить.
Також ми повідомляли про те, що в мережі показали фотографії нових галактик. Космічний телескоп Хаббл сфотографував на знімку відразу десятки галактик ранньої Всесвіту.