Вчені припускають, що людство з високою вірогідністю може припинити своє існування в результаті Великого вибуху.

Кінець світу, змодельований вченими, показав "Яндекс".

В теорії існування світу може завершити темна енергія, говориться в сюжеті. Темна енергія має постійну щільність, яка дорівнювати -1 або більше або менше -1.

Одна з версій апокаліпсису каже, що Всесвіт завершить існування в Великому розриві. Це можливо, якщо щільність темної матерії менше -1. Всі галактики будуть розлітатися зі зростаючою швидкістю, яка поступово досягне світловий.

Популярні новини зараз

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Показати ще

Через 80 мільярдів років вони будуть настільки далеко, що ми просто їх просто не зможемо побачити. Сонце фактично перетвориться на білого карлика, а планети Сонячної системи розлетяться по Всесвіту приблизно за 3 місяці до розриву.

За годину до фіналу планети розірвуться, а за наносекунди до кінця світу будуть знищені атоми. Таким буде кінець Всесвіту, - розповідають вчені.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що співробітники Лабораторії реактивного руху NАSА в понеділок, 4 червня, виявили новий астероїд на орбіті Землі.

Як повідомляє агенство, вченим вдалося зазняти на відео момент входження астероїда в атмосферу землі над Африкою.

На відео чітко видно, як космічне тіло розірвалося на дрібні частини при входженні в атмосферу Землі.

Повідомляється, що астероїд виявили за допомогою автоматизованих телескопів Catalina Sky Survey, коли він ще перебував за орбітою Місяця.

Нагадуємо також про те, що один з місцевих жителів китайської провінції Юнань встиг зафіксувати на відео падіння метеорита. На кадрах видно, як яскраве космічне тіло пролітає над містом Джингхонг, розташованому на південному заході КНР.