Як стверджує професор Гарварда та MIT Джордж Черч, люди будуть жити довше завдяки мобільним генетичним сканерам, свинячим органам, синтезованим клітинам мозку і багатьом іншим інноваціям, які зараз здаються нам недосяжними. Вчений прокоментував кожну із своїх гіпотез.
Про генетичний профіль в соцмережах
Про генетичний сканер
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
"У майбутньому з допомогою компактного генетичного сканера ви зможете миттєво визначати, чи містить навколишнє середовище небезпечні для вас алергени або патогени", - розповідає вчений.
Про генномодифіковану сперму
"Стандартна медична практика при наявності в сім'ї генетичної мутації — аборт або ЕКО. У цьому сенсі геномодифікована сперма набагато безпечніше".
Про пересадку свинячих органів
Про синтезовані клітини мозку
"Ми навчилися створювати з стовбурових клітин мозкову тканину. Її можна буде використовувати для дослідження мутацій та впливу на мозок зовнішніх факторів, а також пересаджувати замість уражених ділянок мозку страждають хворобою Паркінсона або епілепсією".
Про ДНК-серверах
"У ДНК можна зберігати в мільйон разів більше даних, ніж на будь-яких сучасних носіях інформації. В майбутньому "биосерверы" будуть використовуватися частіше, ніж неорганічні або навіть гібридні системи", - упевнений Черч.
Знай.uа нагадує, що Apple об'єднала свої підрозділи штучного інтелекту в нову структуру, очолювану новим співробітником Джоном Джаннандреа, який раніше очолював Google у сфері ІІ.
Джаннандреа тепер буде відповідати за підрозділ машинного навчання Apple Siri і команду Core ML. Core ML - це API машинного навчання, запущений в минулому році Apple, для підтримки власних завдань AI і додатків і сервісів, орієнтованих на ШІ від сторонніх розробників для ефективної роботи на пристроях.