Ти втрачаєш свій час. Телевізор засмоктує, годинник проходять за секунди. І, здавалося б, ти тільки прийшла додому - а ось і спати вже треба лягати. А за цей час ти могла б зробити набагато більше - зайнятися улюбленим хобі, сходити на аеробіку, написати листи і підписати листівки, приготувати смачну вечерю - справ сила-силенна, не перенось їх на другий план після тв-ящика.
Ти поглинаєш неймовірні дози реклами. Невже тобі потрібно десятки разів на вечір дізнаватися про нові йогурти, шампуні, прокладках і таблетках? Адже всю цю інформацію можна без проблем дізнатися у продавців-консультантів. Нащо переривати перегляд фільму настирливої рекламою і поглинати її, якщо можна подивитися кіно на комп'ютері?
Ти губишся у виборі. Тобі здається, що наявність півсотні каналів відкриває перед тобою великий вибір? Аж ніяк ні. Це лише одна інформація в безлічі інтерпретацій. Хіба не бувало такого, коли ти півгодини перемикала канали один за іншим? Поступово ця неможливість вибору може перейти на особисте життя, і ти почнеш сумніватися у прийнятті рішень, постійно намагаючись знайти прерогативу.
В Україні "намалювали" нові тарифи на газ і світло: скільки доведеться платити у 2025 році
Доведеться сидіти у темряві, навіть без відключень: українцям показали новий тариф на світло
"Нафтогаз" закликав пенсіонерів по-новому платити за послуги
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Ти гладшаєш від телевізора. При перегляді телевізора людина здатна непомітно для себе з'їдати в рази більше їжі, ніж при звичайному вечері. Що вже говорити про пиво та чіпси, які так часто люди їдять, дивлячись серіали і фільми?! Якщо вже дивишся телевізор - не лежи колодою, а хоча б катайся на велосипеді!
Ти втрачаєш свою точку зору. Особливо це актуально для тих, хто дивиться новини тільки на одному телеканалі. Взагалі, для об'єктивної оцінки дійсності також читай новини в інтернеті і газетах, - так у тебе вийде скласти реальне, особиста думка. Адже кожен телеканал презентує новини зі своєї точки зору, що б ні говорили про об'єктивність ЗМІ. Тому існує ймовірність, що поступово ти будеш думати про те чи іншому події саме так, як його презентували у сюжеті.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, про 5 головних міфах про ГМО.