Міф 1. Лимонна вода розганяє метаболізм. Одне з досліджень, яке проводили на мишах, було присвячено тому, як поліфеноли, отримані з цедри лимона, впливають на мишей, які сиділи на дієті з високим вмістом жирів. Результати були обнадійливими: миші, які їли лимонний екстракт, не толстели так сильно, як миші, які його не їли. Проте прірва між людиною і мишкою занадто велика.

Міф 2. Лимонна вода допомагає схуднути. Якоюсь мірою це правда. Якщо випити склянку води перед їжею, то він тимчасово заповнить шлунок і покине його тільки через 5-15 хвилин. За цей час можна щось з'їсти і навіть подумати, що ви вже наїлися. Але таким ефектом володіє будь-яка рідина, в тому числі звичайна вода.

Міф 3. Вода з лимоном — низькокалорійний напій. Вода з скибочкою лимона складається в основному з води. Якщо не додавати мед або цукор, калоріях взятися нізвідки. Але, погодьтеся, той факт, що вода не додає калорій, — це не нонсенс.

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Міф 4. Лимонна вода допомагає детоксу організму. Не допомагає. Це ефект плацебо, і це варто прийняти.

Міф 5. Лимонна вода допомагає травленню. Шлунковий сік — це кислота. У лимонах теж є кислота, начебто лимони повинні допомагати перетравленню. Почнемо з того, що травлення — це багаторівневий процес, і шлунковий сік задіяний тільки на одному етапі. Збільшення кислоти в шлунку особливо нічим не допоможе. Та й в принципі змінити кислотність шлункового соку за допомогою їжі не так-то просто.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про п'яти мандрівників у часі.