Група біологів в Бразилії виявила величезний мурашник. Його площа становить майже 230 тис. кв. км.
Група американських і бразильських біологів під керівництвом Стівена Мартіна з Університету Солфорда виявила цілу систему мурашників. Його створили терміти Syntermes dirus.
Найбільш ранні тунелі, за запевненням вчених, прориті в пагорбах близько 3,8 тисяч років тому.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
У каатингу висота горбів досягає від 4 до 9 метрів. І все завдяки діяльності мурах. Саме вони своєю діяльністю, а саме будівництва тунелів винесли на землю 10 куб. км землі.
Цього об'єму землі вистачило, щоб створити 200 млн пагорбів із загальною площею 230 тис. кв. км. А це більше, ніж площа сучасної Білорусі.
Цей термітник може стати найбільшою екосистемою, яка створена в світі комахами одного виду. При цьому вони не повністю заселені, а багато пагорби давно зруйновані в результаті антропогенних факторів. Крім того, вчені поки не виявили тунелі, де могла б знаходитися королева, — тільки мережа розгалужених тунелів і вузькі галереї з залишками листя.
Нагадаємо, секрет "Вежі Диявола", ссоривший вчених століттями, нарешті розкрили.
Як повідомляв Знай. ua, таємничі тунелі між Антарктидою і Австралією глибоко шокували весь світ. Користувачі не можуть зрозуміти звідки вони взялися.
Знай. ua писав, що вчені впритул наблизилися до розгадки таємниці безсмертя. Середній вік жителів племені складає 120 років.