Під час сьогоднішнього засідання у сесійній залі Верховної Ради нардеп Надія Савченко продемонструвала вульгарний жест із середнім пальцем, та ще й зігнувши лікоть.
Відповідне фото опублікував народний депутат, член Цивільного корпусу «Азов» Олег Петренко на своїй сторінці у Facebook.
"Друзі кинули з сьогоднішнього засідання", - лаконічно підписав Петренко світлину.
На задньому плані фото видно і самого народного депутата Петренка. Кому саме Надія Савченко демонструвала обурливий жест, наразі невідомо.
Надія Савченко вже не вперше демонструє середній палець публічно. Більше року тому, 9 березня 2016-го, під час оголошення свого останнього слова в російському суді вона показала середній палець суддям зі словами: "Майдан в Росії буде! Ви хотіли останнє слово? Ось моє останнє слово!".
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Тоді російський суддя зробив їй зауваження за порушення порядку.
Чи отримала зауваження нардеп Надія Савченко за таку поведінку у стінах Верховної Ради, наразі не відомо. Однак, навряд цей "фак" стане її останнім словом у сесійній залі.
Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні Надія Савченко з'явилась у вельми відвертому вигляді у сесійній залі Верховної Ради.