З 2017 року в Міжнародний аеропорт Львів імені Данила Галицького почнуть польоти відразу 5 іноземних авіакомпаній. У їх число потрапив також найбільший лоукостер Європи - Ryanair.

Портал "liga.net" повідомив, що, крім цього, в наступному році аеропорот Львів домовиться про відновлення польотів з авіакомпаніями Czech Airlines, AirBaltic, Белавіа і WizzAir.

Генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська повідомила, що Ryanair не вимагає 100% знижки за обслуговування. Але вартість обслуговування Ryanair доведеться перекривати з інших джерел доходів львівського аеропорту: парковок, кафе, магазинів і інших послуг.

Але їх можна розвивати тільки в тому випадку, якщо кількість рейсів збільшиться мінімум на 5-7 в день.

"Зараз максимальний розмір знижки на основні аеропортові збори може становити 80%, але цього може бути недостатньо", - додала Романовська.

Популярные статьи сейчас

Россия уже готовится к новому наступлению: украинцев предупредили о бдительности

Украину ждет смена власти: страну может возглавить женщина после выборов вместо Зеленского

Новые правила изъятия жилья за долги: продадут даже с прописанными детьми

Больше не бесплатно: ПриватБанк начнет брать деньги с 1 января

Показать еще

Читайте также: Украинских добровольцев увековечат в Киеве

Нагадуємо, за підсумками минулого року Ryanair перевіз 101,4 мільйона пасажирів.