Спільно з партнерами фонду вдалося зібрати понад 5 тонн гуманітарної допомоги та доставити її чотирма автівками до віддалених населених пунктів Донецької області. Допомогу у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни та догляду, теплого одягу, солодощів для дітей та корму для тварин отримали 300 українських родин.

Дев’ятий рік поспіль тут, у прифронтових населених пунктах, немає спокою та тиші. Люди навчилися відрізняти звуки вибухів, знають як виглядає спалах забороненої фосфорної бомби та розповідають, як засинають під залпи систем «Ураган» та «Смерч».

Попри страх та постійну небезпеку, багато місцевих мешканців продовжують залишатися у рідних домівках. Люди живуть навіть у пошкоджених або напівзруйнованих будівлях і підвалах.

гуманітарна місія фонду Future for Ukraine

Робота для них — це розкіш. Люди виживають на мізерну пенсію та вже звикли перебиватися мінімальним набором продуктів. Найбільше тут цінується хліб або те, з чого можна його спекти — борошно та дріжджі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб

Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату

Показати ще

«Готуючись до місії на Донеччину, ми намагалися наповнити гуманітарні набори максимальною кількістю продуктів, яких вистачить надовго. Це кілька видів круп, макарони, олія, чай, цукор, дріжджі. Додавали також консерви та готовий хліб. Найважче те, що тут залишаються діти. Для них ми підготували окремі набори з солодощами. Для зовсім маленьких привезли памперси. Усім категоріям населення доставили теплий одяг та набори особистої гігієни. Привезли і корм для тварин», — розповідає Ольга Глюза, керівниця Гуманітарного штабу Future for Ukraine.

гуманітарна місія фонду Future for Ukraine

Фонд планував надати допомогу мешканцям трьох сіл, проте, через загострення ситуації, доїхати вдалося лише до першого у переліку — Новоселівки. Ворог обстрілював населені пункти, що межували з логістичною мапою фонду, через що більшість доріг перекрили для руху. Тому усі 5 тонн гуманітарної допомоги вирішили вивантажувати у Новоселівській адміністрації, а після нормалізації ситуації допомогу змогли отримати також мешканці сіл Соловйове та Орлівка.

Як волонтер до гуманітарної місії фонду долучився український радіо- та телеведучий Анатолій Анатоліч.

«Усі, кого ми тут побачили — це люди на межі виживання, які потребують підтримки та допомоги. Тому ще раз хочеться підкреслити, як важливо не забувати про ці регіони, села та родини, для яких гуманітарка — це один зі способів вижити. Не припиняйте донатити, долучайтеся до місій як волонтери! А представники бізнесів завжди знайдуть можливість передати у фонд продукти харчування, особистої гігієни та інші необхідні товари», — закликав відомий українець.

гуманітарна місія фонду Future for Ukraine

Фонд дякує партнерам, завдяки яким вдалося зібрати 5 тонн гуманітарної допомоги. Це L'Oréal Україна та благодійний фонд «Твоя опора», які надали косметичні засоби для догляду. Мережа магазинів METRO, яка є постійним партнером фонду від початку його діяльності, надає продукти для гуманітарних пакунків. А також нові партнери фонду — ТМ «Львівські дріжджі» та LOVARE від АТ «Мономах», які передали дріжджі та чай. Особлива вдячність пекарні «Good Bread from Good People» за дбайливо випечений хліб.

Фонд Future for Ukraine регулярно проводить гуманітарні місії на деокуповані та прифронтові території. Зокрема, у кінці вересня Гуманітарний штаб фонду передав допомогу мешканцям звільнених сіл Харківщини, а у жовтні реалізував гуманітарну місію до мужнього Миколаєва.