З 6 по 25 серпня платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ проведе відкриті кінопокази в таких великих містах як Чернігів, Черкаси, Харків, Вінниця, Одеса, Хмельницький, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський, Миколаїв, а також у курортних містах – Затока, Коблево, Білгород- Дністровський, Бердянськ, Кароліно-Бугаз, Чорноморськ, Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Генічеськ, Кирилівка.

На заході заплановані покази трьох кінострічок: «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Віддана» і «Скажене весілля». Кінопокази будуть проходити з 15:00 до 20:00. Всі фільми – українського виробництва, і були дуже тепло прийняті глядачами. Зараз всі ці стрічки можна переглянути на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Крім перегляду фільмів, Київстар приготував для глядачів комфортні пуфики, креативні фотозони, активності з призами, частування від партнера показів бренду Pumpidup, а також промокоди для безкоштовного доступу до контенту Київстар ТБ на сім днів.

Нагадаємо, що Київстар ТБ – це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного і зарубіжного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем'єрні покази проєктів. Платформа налічує 270 телеканалів і більше 20 000 фільмів та серіалів у відеобібліотеці. Також, її перевагою є можливість перегляду контенту відразу з п'яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. А для абонентів Київстар при перегляді зі смартфона, трафік мобільного інтернету не тарифікується.

Довідка про Київстар:

Популярні новини зараз

Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця

Сімейка російських блогерів вморила голодом своє немовля: хотіли, щоб дитина "їла" сонячні промінчики

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати

Показати ще

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та ін. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про Київстар ТБ:

Спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на початок серпня 2021 року платформа налічувала 270 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 80 тис. годин. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua.