Плануючи вагітність, багато українських пар зіштовхуються з труднощами. Це не завжди свідчить про наявність серйозних проблем зі здоров'ям. Інколи достатньо просто правильно вибрати вдалий для зачаття час. Тест на овуляцію допоможе контролювати менструальний цикл у жінок і максимально збільшити свої шанси на зачаття.

Кому варто купити тест на овуляцію?

Овуляція – один з етапів щомісячного менструального циклу у жінки. В цей час в організмі різко збільшується кількість лютеїнізуючого гормону. Максимальна концентрація гормону досягається через 1-2 доби після виходу яйцеклітини з яєчників. Це і є найбільш сприятливий час для зачаття дитини.

Якщо ви плануєте стати батьками та хочете максимально збільшити свої шанси на зачаття, тести на виявлення вагітності та овуляції – найкращий спосіб досягти бажаної мети.

Інколи тест на овуляцію використовують як інформативний спосіб контрацепції – дані щодо овуляторного циклу дозволяють спланувати дні, коли варто утриматися від статевої активності.

Крім того, такі тести можуть використовуватися для контролю гормонального фону жінки. Збільшення рівня гормону є симптомом деяких патологічних станів, наприклад, ниркової недостатності та гормональної дисфункції. Завдяки тестам ви зможете контролювати рівень гормону та вчасно звернутися за медичною допомогою.

Популярні новини зараз

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

Чоловік осиротів, поки "бився" з коронавірусом в реанімації - вірус забрав всю сім'ю

Онкохворого сина Віктора Павліка відправили подалі з дому, українці не вірять очам: "М*дак і боягуз"

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Показати ще

Переваги тестів на овуляцію під «Медбіоальянс»

Всі тести, представлені в інтернет-магазині «Медбіоальянс», можуть використовуватися в домашніх умовах:

  • просте застосування (всі деталі описані в інструкції, крім того, ви можете отримати консультацію у менеджера інтернет-магазину);
  • швидкий результат (ви можете оцінити його вже через 10 хвилин);
  • оптимальна чутливість;
  • висока точність – сягає 99,9%; не потребують особливих знань, умінь і навичок, а також будь-якого додаткового обладнання;
  • просте візуальне трактування результатів;
  •  тести зберігаються за звичайно температури та вологості повітря.

В інтернет-магазині «Медбіоальянс» чітко стежать за дотриманням всіх термінів придатності, тому ви завжди можете бути впевненими у якості продукції. Менеджери подбають про оперативну доставку в будь-яке місто України, а також нададуть фахову консультацію з приводу технології використання тест-системи.

Тест на вагітність і овуляцію – це перший крок до зваженого відповідального батьківства. Звертайтесь за консультацією та оформлюйте замовлення, якщо вирішили найближчим часом стати батьками!