З 12 липня по 23 серпня очікується метеорний потік Дельта-Акваріди - один з наймасштабніших зорепадів. Даний потік утворюється при руйнуванні об'єкта, з якого утворилися сучасні комети Марсдена і Крахта.

При входженні в атмосферу Землі, вони згорають, генеруючи при цьому спалах світла. Метеорний потік Аквариди зустрічається двічі на рік - влітку потік Дельта-Аквариди, навесні Ета-Акваріди.

Спостерігати зорепад зможуть жителі всіх куточків світу, проте, найбільший огляд буде доступний в південній півкулі. Пік метеорного потоку очікується 28-29 липня.

Найкращим майданчиком для спостереження метеорного потоку може послужити місцевість поза містом, оскільки міське світло також перешкоджає гарній видимості.

Популярні новини зараз

Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею

Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа

Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Показати ще

Цікаво, що Дельта-Аквариди були помічені ще в 11 сторіччі в Китаї. Припускають, що потік складається з уламків комети 96Р / Макхольца, відкритої в 1986 році. Кількість метеорів,що припадає на пік - близько 20 в на годину, що є не дуже великим показником.

Нагадаємо, що відомий уфолог Скотт Уорінг звинуватив NASA в серйозному обмані, про заяву експерта стало відомо напередодні. За його словами, нібито знаходяться в космічному просторі космонавти насправді перебувають у спеціально обладнаному місці на Землі.

Як повідомляв Знай.ua, жителі Сполучених Штатів встигли сфотографувати непізнаний літаючий об'єкт, який яскраво світився, випромінюючи кілька світлових променів на поверхню землі.

Також Знай.ua писав про те, японські фізики виявили, що блискавки викликають перетворення атомних ядер, хоча раніше вважалося, що подібні зміни відбувались лише в результаті ряду реакцій, провокованих космічними променями.