На сьогоднішній день багато людей звикли вірити собі і "сарафанному радіо", а тепер ще й інтернету більше, ніж професійним медикам.
У зв'язку з цим чисельність різних захворювань без зупинки зростає і хворі звертаються до лікаря вже тоді, коли немає сил терпіти біль або інші неприємні симптоми.
Як відомо, зараз в сучасному суспільстві витає безліч різних міфів про здоров'я, в які люди не припиняють вірити, незважаючи на те, що медики і вчені то і справа, що спростовують їх.
Читайте найпоширеніші міфи про здоров'я:
На обідку унітазу розмножуються бактерії. Так, але під нігтями, на вимитих руках і грошах їх набагато більше.
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Свіжі овочі, фрукти і ягоди корисніше заморожених. Насправді і в тих і в інших містяться однакові корисні речовини і вітаміни в рівній кількості.
При ожирінні обмін речовин сповільнюється. Неправда, у більшості здорових людей як раз все добре з обміном речовин, а ось у худих, навпаки, є проблеми з травленням і запори.
Хороший шампунь і маска можуть відновити посічені на кінцях волосся. Нічого, крім стрижки, не позбавить вас від посічених кінчиків.
При застуді потрібно пити антибіотики. Вірусне захворювання, тобто застуду, неможливо вилікувати антибіотиками, так як їх головна дія полягає в боротьбі з бактеріями, а не вірусами.
Якщо ви сумніваєтеся в чомусь щодо свого здоров'я і самопочуття, краще відвідайте терапевта. З'ясуйте, що насправді з вами не так або так. Адже раніше ви все надумали, прислухаючись до "порадників", які не мають ніякого відношення до офіційної медицини.
Нагадаємо, що світова медицина не стоїть на місці, однак це не заважає деяким лікарям продовжувати ставити діагнози, яких не існує у світовій практиці. Так, синдром хронічної втоми - діагноз, який ставлять практично кожному працюючому українцю. Найчастіше його чують ті, хто приходить зі скаргами на часті головні болі, безсоння, погіршення пам'яті, слабкість, апатію і т. д.
Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що британські медики задокументували перший і можливо новий вид гонореї, який стійко протистоїть комплексній терапії.