Фахівці в області генетики склали своєрідний рейтинг тих продуктів і істот, які піддавалися їх впливу в тій чи іншій мірі, а тепер використовуються в повсякденному житті. Про це повідомляє ZooБизнес.

На першому місці у своєрідному рейтингу виявилися діти, гени яких були змінені. Вірніше, їх ДНК включала не кілька, як це відбувається у випадку стандартного запліднення яйцеклітини сперматозоїдом, а цілих три гена. Для реалізації досі незвичної тактики для більшості громадян, медики використовували так званий метод трансплантації цитоплазми.

На щастя, експерименти подібного роду тепер під забороною, через те що американське агентство з контролю над продуктами і ліками не схвалило такого втручання в природний плин зародження нових життів на Землі.

Набагато спокійніше люди ставляться до лисих курей, які через свої модифікації на генетичному рівні успішно переносять одне з найсерйозніших для їх організму захворювань – пташиний грип.

Популярні новини зараз

Шукати іншу роботу або голодувати у старості: яку пенсію дадуть людям із зарплатою 10 000 грн

Новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці

Тарифи просто непідйомні для пенсіонерів: українці тікають від "Київстар"

Тисячі українців привітають грошима: хто та яку допомогу отримає

Показати ще

У цю ж групу потрапили домашні тварини, шерсть яких практично магічним чином світиться в темряві. Подбали генетики і те, щоб штучним шляхом вивести породи котів і собак, які б не викликали алергічної реакції у своїх власників.

Потрапила під приціл, а точніше, під мікроскоп генетиків, і риба. Мова йде про тіляпії, яких привчили бути менш вибагливими, вплинувши на генетичний код. Тепер у рибних господарствах рибу на продаж, яка радує своєю великою вагою, продають як раз з урахуванням «виправленого» ДНК.

Не забули порадувати медики і тих, хто просто схиблений на золотому кольорі. Їм вчені пропонують завести в акваріумі незвичайних золотих морських ковзанів. Їх природний код був змінений ще на етапі відкладання ікри.

Дубайські вчені вирішили не відставати від світових колег, створивши власну версію верблюда, який отримав тільки один горб. Деякі прихильники цієї ідеї вважають, що молоко таких тварин вкрай корисно.

Але комарі, які не переносять малярію чи корови, які мають велику м'язову масу, меркнуть у порівнянні із знахідкою генетиків – свининою зі смаком шпинату. Але вплив такого м'яса на організм ще до кінця не вивчено, тому багато гурмани побоюються включати таке дивне поєднання в раціон.

Документальний фільм про генні модифікації

Як писав портал "Знай.uа" світ попередили про настання льодовикового періоду.