Американський президент Дональд Трамп привітав українського главу Петра Порошенка і весь український народ з 26-ю річницею Незалежності.
Про це повідомила прес-служба президента України.
"З дня проголошення Україною незалежності 24 серпня 1991 року і особливо після Революції Гідності Сполучені Штати завжди підтримували її прагнення стати дійсно європейською країною", - цитує прес-служба Порошенка слова американського лідера.
Також Трамп наголосив, що США і надалі будуть підтримувати Україну та докладатимуть зусиль разом з іншими однодумцями для відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
Крім того, президент США передав найкращі побажання українському народу, зазначивши, що День Незалежності є особливим моментом для святкування та оцінки досягнутих результатів, незважаючи на всі виклики.
Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко
Друга індексація за рік: українцям можуть знову підвищити пенсії
Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
Націоналізувати Приватбанк пропонує депутат Онищенко
Як повідомляв портал "Знай.ua", 24 серпня відбудеться військовий парад до Дня Незалежності. Участь у цьогорічному параді візьмуть понад 3600 українських військових.
СохранитьСохранить