Українські політики все частіше замислюються над тим, чиєю ж підтримкою заручитися перед виборами. Популярна західна тенденція не оминула і нас, пропонують показати так би мовити "дружнє ставлення" переважно зіркам.

Вибори наближаються: ставки політиків на зірок

Лідерство у списку симпатій політиків та чиновників досі зберігають лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук та співак Олег Винник.

Цікаво, що більшості тих, хто планує свою компанію у стінах ВР та поза нею вже "підібрали" ідеальних зірок. До речі, за кордоном чиновники просто сплять і бачать, як перетягти на свій бік всім відомого виконавця – Джона Бон Джові.

Популярні новини зараз

Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину

Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії

Показати ще

Ласий шматок для виборів, аби на всю країну заспівати "It's my life" розцінки не ставить – йому це просто не цікаво, надто вже цінує свою репутацію.

Юлія Тимошенко - Олег Винник

Тут треба врахувати вік аудиторії та потенційного електорату: якщо у Винника – 40+, то лідеру "БЮТ" це цілком підходить, запевняють політичні експерти Сергій Бойко та Олександр Кривошеєнко.

Анатолій Гриценко - ВВ і Dzidzio

Обидва гурти користуються популярністю на Західній Україні і там же знаходиться основний електорат Гриценка. Тільки от різниця у віці – пробема. Dzidzio слухають люди молодші і не кожен з них ще має право голосу, тоді як у Скрипки набагато старші шанувальники

Петро Порошенко - "Бумбокс" і Павло Зібров

"Але тільки якщо він не буде брати участь у передвиборній кампанії Іво Бобула, який теж виявив бажання взяти участь у виборах президента", - зазначив експерт.

Юрій Бойко - Світлана Лобода і Таїсія Повалій

На жаль, Повалій Бойку може допомогти хіба що теоретично: з РФ вона їхати не збирається. І поки дзвінки по скайпу не варіант, лишається Лобода.

Олег Ляшко - Олег Винник і Зіанджа

У цього політика, на думку експертів, аудиторія частково перетинається з електоратом Юлії Тимошенко. Тому йому, як і Юлії Володимирівні, підійшов би Олег Винник.

Дивіться: Святослав Вакарчук: "втомився відповідати на питання, чи йду на вибори?"

Нагадаємо, Андрій Данилко поділився політичними амбіціями.

Як повідомляв Знай.ua, у залі Печерського районного суду м. Києва відбулося перше слухання по справі передвиборчого ролику на підтримку Петра Порошенко, у якому Анастасія Приходько виявилася однією з головних героїнь, не надав на своєї згоди.

Також Знай.ua писав, лідера "БЮТ" Юлію Тимошенко підловили на брехні.