Війна Росії з Україною, яка триває на Донбасі, може бути лише тимчасово заморожена, проте потім розвиток конфлікту продовжиться. Про це заявив екс-ватажок терористів "ДНР" Ігор Стрільців (Гіркин) в інтерв'ю, відео якого з'явилося на YouTube.
"Зараз, через три з гаком роки всім очевидно те, що було очевидно, припустимо, мені і багатьом аналітикам вже тоді. Війну цю заморозити можна тільки тимчасово", - додав він.
Гіркин додав, що рішення не приєднувати Донбас до Росії, було прийнято в Москві. За словами Гіркина, це було зроблено тому, що російській еліті "наступили на найболючіше, що у неї є".
Екс-ватажок терористів додав, що це – офшори і рахунки в банках і особиста власність в Лондоні, Відні та Женеві і т. д.
Потепління протримається недовго: в Україну повернуться морози до -18
Готуйтесь до тривалих відключень світла влітку
Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів
Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі
Він зазначив, що почавши анексію Криму, Москва зробила "незворотний крок".
"Перейшла той Рубікон, який не можна було переходити, якщо хотіла залишити ситуацію статичною, мати можливість відступу", - зазначив він.