Позафракційний народний депутат Надія Савченко викликала чергову хвилю насмішок користувачів мережі своєю дивною поведінкою у Верховній Раді.
Відповідні фото з Ради розмістив на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Голобуцький
"Уже вівторок, але у Наді в Раді знову отходняк. Тяжко їй", - написав він.
Два непривабливі моменти "роботи" Савченко підловили журналісти видання "Букви". На першій фотографії Савченко розслаблено сидить, відкинувши голову назад та затуманеним поглядом втупившись у стелю.
А на другому знімку нардеп сидить у тій же позі, при цьому приклавши до очей руку - не зрозуміло, чи то вона спить, чи виконує якійсь лише їй зрозумілі вправи.
Думка користувачів з приводу рухів Савченко розділилася. Одні згодились, що в нардепки "одходняк", а деякі заявили, що це "приходняк". Проте майже всі погодились в тому, що виною такої поведінки є алкоголь.
"І воно ж не просихає", "Передайте дурі, щоб не змішувала горілку з пивасом", "Потрібно пити якісне спиртне", - прокоментували з приводу алкоголю в мережі.
"Її треба було водою полити та по щоках відшмагати. Жінка вмирала, а всі такі бездушні", "Їй нудно, сумно. Нафіга цій кобилі ця "державна" робота", "Рученьки терпнуть, злипаються віченьки. Боже, як довго тягнути", "Тихо, знову скажуть, що то застуда замучила, а вона "працює", - зазначили користувачі.
Тариф зменшили, але платіжка все одно зросте: варто готувати гаманці
Штрафи до 17 000 грн і позбавлення прав на 15 років: Рада готує нові покарання для водіїв
Без цього документа можете залишитися без газу: українців попередили про повторне підключення за 100 тисяч гривень
Пенсіонерам після 70 років додадуть понад 600 грн: ПФУ назвав вимоги до стажу
Нагадаємо, що нещодавно Надія Савченко "відзначилась" новим скандальним виступом, який не пройшов повз увагу користувачів мережі.
Нардепка вирішила блиснути своїми знаннями історії, але, як видно, щось пішло не так. Українці висміяли пізнання Надії Савченко, а також звернули увагу на зовнішній вигляд нардепки, порекомендувавши їй трохи схуднути.
Як повідомляв портал "Знай.ua",Надія Савченко запропонувала надати всім регіонам України "спеціальний статус".
