Скандал навколо британського видання, яке "приєднало" Крим до Росії в одному зі своїх матеріалів, не оминув увагою українське посольство.
На офіційному акаунті відомства дипломати відповіли співробітникам Daily Mail, що їхня стаття є провокаційною та має політичний підтекст. Зокрема, вона могла бути вигідна російському президенту, але від цього у нього прихильників не побільшає.
У посольстві наголосили, що Крим залишається частиною України попри всі негаразди:
"Це не означає нічого і не допоможе Путіну збільшити кількість його фанатів", - йдеться у повідомленні.
Дипломати також нагадали, що анексію Криму Росією визнали злочином у багатьох цивілізованих країнах світу і як наслідок – запровадили економічні санкції.
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone
Як повідомляв портал "Знай.ua", британське видання вказало у своїй статті, що Крим нібито належить Росії.