У Росії точать ножі на екс-президента України втікача Віктора Януковича.
Справа в тому, що минулого тижня "легітимний" прокоментував анексію Криму в 2014 році. Несподівано Янукович висловив побажання, щоб півострів повернувся до складу України і насварив українську владу за те, що здала його Росії.
Один із головних кремлівських пропагандистів Володимир Соловйов одразу ж відреагував на висловлювання екс-президента.
"Тут днями Янукович вилаяв українську владу за те, що вона дозволила Криму стати російським. І це той Янукович, який сам усе здав і втік! І знову я подумав: до чого ж Янукович не Альєнде, який вважав за краще смерть, ніж ганьбу", - зазначив він в ефірі одного з російських каналів.
Російська журналістка Олена Риковцева прокоментувала заяву Соловйова на сторінці в Facebook.
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
"Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити"
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
"Ого. Нічого собі Яник розбовтався. Хоч би не прикінчили його за заявками Соловйова", - написала вона.
Таким чином, журналістка ніби натякнула, що президент-втікач уже зрадив обидві сторони конфлікту, і тепер йому дорога лише одна.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", схованку соратника Януковича знайшли слідчі.