Доля "нормандського формату" і Мінських угод вирішиться на саміті G7 в Італії.

Таку думку висловив в ефірі "Радіо Свобода" колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний.

Він упевнений, що на саміті будуть враховуватися позиції української та російської сторони. "Там буде вирішена і доля "нормандського формату", і доля мінського процесу. А остаточна крапка буде поставлена ​​в липні, коли в Гамбурзі збереться G7", - сказав чиновник. При цьому він не виключив, що основні події почнуть розгортатися вже після саміту.

Безсмертний зазначив, що багато українських чиновників проводять зустрічі у Вашингтоні, шукають способи і методи, щоб змінити мінський процес. Не виключено, що в "Мінську" братимуть участь США, сказав політик.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нагадування американського президента Дональда Трампа росіянам про необхідність виконання Мінських домовленостей викликало абсолютно несподівану реакцію з боку Кремля.

Популярні новини зараз

Додаткова грошова допомога у травні: кому виплатять по 3000 гривень

Гороскоп на тиждень 12-18 травня для всіх знаків Зодіаку: нові справи Водоліїв, підсумки Терезів і кінець небезпеки Тельців

ТЦК луплять з ухилянтів мільйони: фіктивні повістки, "оновлення даних", служба по блату

Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт

Показати ще