Ведення миротворців ООН у зону конфлікту на Донбасі блокує Росія.
Про це заявив перший заступник міністра закордонних справ України, голова місії України при НАТО Вадим Пристайко, передає "Радіо Свобода".
За його словами, український уряд розглядає різні додаткові механізми припинення війни на Донбасі.
«Якщо Мінські угоди за три роки не призвели до миру, то, можливо, є якісь додаткові механізми, які ми маємо вжити як український уряд, щоб забезпечити мир нашому народові. Саме тому ми говоримо і про миротворчі сили у будь-якому форматі…" - розповів він.
"Обговорювався варіант озброєння місії ОБСЄ (нинішньої або нової) легкою зброєю, щоб вони почувалися більш впевнено і могли відвідати ті місця, які мають відвідати. Інший варіант – забезпечення миротворцями ООН. Безумовно, ми знаємо, хто це блокує – та ж Росія, яка стоїть за спиною у бойовиків", – наголосив Пристайко.
Держава прирекла на пожиттєву працю: жінкам відсунули пенсію
Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України
ТЦК по новому шукатимуть ухилянтів: де вручать повістку
ПФУ попередив усіх, кому пенсія надходить на картку: потрібно оновити дані
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", кияни зняли відео, як військові НАТО під волинку танцюють народний танець у центрі столиці. Швидше за все, військові є з Шотландії.
СохранитьСохранить