Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі розповів, що їх автобус легко минув польський пункт пропуску, але загальмував на українському.

"Польська сторона нас спокійно випустила, хоча попередила, що можуть бути проблеми на українській стороні. Цивілізованого з нами обійшлися", - сказав політик в ефірі українського каналу.

Однак на українському пункті пропуску "Шегині" почалися проблеми. За словами Саакашвілі, перед автобусом стали співробітники спецназу з радянськими щитами. Їм дали наказ повністю закрити кордон.

"Щойно прикордонники повідомили, що, згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід Шегині заміновано!", - написав Лубківський.

Популярні новини зараз

Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що поліція підтвердила, що зупиняла колону автомобілів з прихильниками екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. У поліції стверджують, що приводом став телефонний дзвінок.